Policisté se nestačili divit. Ze zastavené Felicie vystoupilo 8 lidí

Škoda Felicia rozhodně nepatří k největším vozům. I přesto se do ní dokázalo nasoukat 7 mužů a řidička. Dvacetiletou ženu ovšem zastavili v obci Prosiměřice na Znojemsku policisté, kteří byli velmi udivení z počtu lidí v autě. „Když zastavila, vyšlo najevo, že ve vozidle cestuje ještě sedm mužů, které prý tato řidička veze do zaměstnání,“ sdělila mluvčí policie Lenka Drahokoupilová.
Řidička navíc byla pod vlivem drog. „Pokračovat v další jízdě jí policisté zakázali a protiprávní jednání oznámí na Městský úřad Znojmo. Nezodpovědná řidička musí nyní počítat s vysokou pokutou i se zákazem činnosti,“ shrnula pro Novinky Drahokoupilová.
